| Xonia a întrebat:

Deci numai potwinking
Baiatul de care imi place nu ma baga in seama, ma cert cu mama cam in fiecare zi,"prietena" cea mai buna ma suna doar sa ma roge ceva sau sa se laude.nimaniu nu-i pasa de mine
Cand ajung acasa nici nu apuc sa ma schimb ca trebuie sa-l ajut pe fratemiu la teme, sa fac curat,(de somn nici nu se pune problema)sa-mi fac temele si pe la 6-7 daca vreau sa ies pe afara in timpul saptamanii mi se zice ca maine am scoala si ca nu mi-am facut temele
Deci numaii pot
Ce sa fac?crying

3 răspunsuri:
| Veve :X a răspuns:

Uff :-s esti prea stresata sad stiu cum e sigh pai in loc sa iesi afara pe la 6-7 stai in pat si gandeste`te la momentele cand ``urlai`` de fericire (desigur nu la propriu) si incearca sa le retraieti; de dormit sa nu dormi caci seara vei umbla ca un strigoi prin casa neputand adormi; sau stand asa in pat gandeste`te la bunicii sau la matusile, verisoarele cei pe care ii iubesti si ti`e dor de ei, si spune`ti in gand ca pentru ei trebuie sa mergi mai departe si sa fi mai puternica.

incearca doar ce ti-am propus eu :* si relaxeaza`te mai mult, stresul dauneaza :-s

| elamit a răspuns:

Parinti tai se gandesc la ce e mai bine pentru tine nu trebuie se spui ca nu le pasa de tine, cu siguranta te iubesc vb cu ei si spune-le ce gandesti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca baiatul respectiv nu te merita si ar trebui sa treci la altul care sa te aprecieze cu adevarat, asa zisa prietena cea mai buna e doar o prefacuta care se foloseste de tine cand are nevoie de ceva, asa ca ar trebui sa o lesi in pace si sa-ti gasesti o prietena ADEVARATA, desi e mai greu dar sti vb aia"roata se intoarce". Si in legatura cu temele parintii tai au dreptate sia r trebui sa te axezi pe scoala mai multhee heedar nici sa te preseze. Terminati temele, ajutati fratele si atunci sigur o sa te lasehappy. Bafta:**