| allnamesweretaken a întrebat:

Deci pana la urma de ce Joe Jonas s-a despartit de Demi Lovato sad? Spuneti-mi absolut tot ce stiti despre fosta lor relatie love struck

Răspuns Câştigător
| RsDeea a răspuns:

Demi s-a despartit de prietenul ei Trace Cyrus iar apoi ea si Joe au inceput sa fie impreuna de la filmarile pentru Camp Rock: Final Jum. Acolo s-au indragostit. Demi a declarat intr-un interviu ca ar fi impreuna cu Joe Jonas:
http://bravonet.ro/......010/03/15/

Ei doi s-au desparte la 2 luni dupa relatie. Demi a declarat la Us Magazine ca "aceasta este prima mea relatie serioasa … Ma cunoaste mai bine decat ma cunosc eu, iar eu il cunosc mai bine decat se cunoaste el insusi". Se zvoneste ca Joe ar fi parasit-o printr-un telefon la fel cum a procedat si cu fosta lui iubita Taylor Swift in 2008.

5 răspunsuri:
| ionica56 a răspuns:

* Acasa
* Rebelii de acasa

39 voturi
71 coment.
6268 vizite
Demi Lovato s-a despartit de Joe Jonas

publicat: 25 Mai 2010 | autor: AnnieN

marime text:
Demi Lovato a confirmat prin intermediul contului ei de Twitter ca s-a despartit de Joe Jonas. Pe mai multe site-uri aparuse zvonul ca bruneta l-ar fi inlocuit pe Joe cu actorul Wilmer Walderrama, dar ea le-a infirmat prin declaratia respectiva.
Demi Lovato s-a despartit de Joe Jonas
Afla mai multe despre:
Demi Lovato, despartire, Joe Jonas, Wilmer Valderama
Joe Jonas e un tip generos! Te asteptai sa-l vezi astfel?
Demi Lovato si Joe Jonas, impreuna la premiera filmului „Oceans"! GALERIE FOTO
Demi Lovato & Joe Jonas, pipaieli in magazin! FOTO!
Demi Lovato confirma ca are o relatie cu Joe Jonas VIDEO - "Make A Wave"!
Demi Lovato vorbeste despre duetul pe care il va canta cu Joe Jonas, dar si despre colaborarea cu Nick Jonas!
Demi Lovato merge la cumparaturi insotita de bodyguard! GALERIE FOTO!
Doua celebritati, Kate del Castillo si Demi Lovato, aceeasi rochie! Cui ii vine mai bine?
Miley Cyrus si Demi Lovato se implica in lupta impotriva cancerului!
Demi Lovato a lansat videoclipul pentru melodia "Gift for a Friend"
Jonas Brothers, Miley Cyrus, Demi Lovato, Selena Gomez si alte vedete – lanseaza oficial melodia "Send It On"!
„Circula tot felul de zvonuri nebunesti, asa ca as vrea sa lamuresc eu lucrurile. In primul rand, e adevarat ca m-a despartit de Joe Jonas, dar asta nu s-a intamplat la telefon. Relatia nu mergea asa cum trebuia, dar ramanem in continuare prieteni. In al doilea rand, nu e adevarat ca mi-am gasit deja un alt iubit", a scris Demi.

„Nimic nu e mai important pentru mine decat relatia pe care o am cu fanii mei. Vreau ca ei sa stie asta", a spus ea in incheiere.

Joe a confirmat si el despatrirea prin intermediul revistei People.

„Demi si cu mine am stitu de la inceput ca n-o sa ne fie usor sa fim implicati intr-o relatie romantica. Dupa mai mult timp petrecut impreuna cu ea, mi-am dat seama ca prietenia ei e foarte importanta pentru mine. Mi-a fost mereu alaturi cand am avut nevoie de ea. Ii voi fi si eu alaturi oricand va avea nevoie de mine", a spus el.

| emotivegirl a răspuns:

S-au despartit si asta e pentru ca relatia lor de iubire nu mai margea, oricum au ramas cei mai buni prieteni si asta apreciez la ei.Place foarte mult Joe Jonas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiiatenta daca mai intri pe acest site unni mint si zic ca s-au despartit si sau impacat iar nu-i asculta iei sunt in preuna de exemplu pe 3 aprilie au aparut fotografiii d al holiud cu iei doi srutanduse si pimainduse in magazin a a ce zici de asta asculta ce am zis pa pup wave kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca s-au despartit. cred ca au spus asa doar sa plece paparatii. sunt un cuplu minunat si nu ar trebui sa se desparta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost perfect filmul camp rock
si camp rock competitia finala