| deea00roxx a întrebat:

stiti... ma intrebam oare daca joe jonas si demi lovato sunt impreuna (am facut un pariu) ei s'au despartit de 2 ori si iar sau impacat de ficare data, asa am auzit eu. puteti sa imi spuneti daca mai sunt impreuna? multumesc, ca recompensa fundita si vot.

Răspuns Câştigător
| Hulya a răspuns:

Ei doi numai sunt impreuna, au fost ceva timp, si presa chiar au spus ca se potriveau, dar s-a intamplat ca Joe J. sa se fi plictisit de Demi, adica. N-a mai vrut pur si simplu. Si au ramas amici. Asta am citit de pe un articol. Succes :].