| mytzzu a întrebat:

Deci pc-ul de pe care a mtrm intrebarea e parolat... cum fac sa agflu parola acestui pc? in afara de al formata

1 răspuns:
| Gikendru a răspuns:

Pai daca.cind ai pus parola.ai completat ultima casuta. e bine.pentru ca inainte de a introduce parola.trebuie sa fiu acolo un semn de intrebare. apasa pe el.si. cuvintul scris acolo e indiciul.adica parola.varianta asta e valabila doar daca ai introdus parola in ultima casauta din meniul de adaugare de parola.Succes!