| KolG a întrebat:

Sal'tare TPU, am deci sa ii iau prietenei mele un trandafir cu ocazia zilei 8 martie, sa fie ambalat sau sa il las simplu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru un trandafir nu merita sa il ambalezi, eventual pune o funda ca sa nu mai fie asa de simplu.

3 răspunsuri:
| Trumpinator a răspuns:

Cel mai bine simplu, denota ca nu te dai in vant dupa lucruri complicate, dar in acelasi timp, un trandafir este elegant si gentil de la natura. happy

| xDIABOLIQUE a răspuns:

Ambalat,neambalat,gestul contează.

| sadfhgkj a răspuns:

Neambalat arata mai dragut, parerea mea, e o floare prea frumoasa sa-i mai adaugi ambalaj, simplitatea e mult mai ok ☺cum spunea MayaV, ar fi ok sa-i pui o fundita ☺