| Upz0r3 a întrebat:

Deci...pe 1 martie eu vreau sa-i iau prietenei mele un martisor (ceva mai misto ) un trandafir, o cutie de bomboane si un ursulet din alea de plus, spuneti-mi daca este prea mult, prea putin si ce ar trebui sa-i spun in momentul cand ii dau toate astea...nu vreau ceva de genu"cu ocazia zilei de 1 marite." alte replici big grin. Dau funda. Multumesc

1 răspuns:
| ExistaMosCraciun a răspuns:

Mie mi se pare ok cum te-ai gandit, de spus nu stiu ce sa zic, poate nu e necesar sa spui ceva si un zambet ar fi suficient.