| AshleyYy a întrebat:

am si eu o intrebare. urmeaza ziua prietenului meu care isi va face majoratul:X ce idei de cadouri aveti?love struck. ajutati-ma va rog ii plac lucrurile simple.

Răspuns Câştigător
| Cezzyyy a răspuns:

Un tricou cool sau un aparat de asta..nu stiu, ceva ce nu are el, casti, boze, sau fa un fel de filmulet pentru el pe melodia aia "18 ani"..am uitat de cine e cantata. Asta e cea mai buna idee, am avut o cunostinta care a facut asa. Contribuie cu mai multi, fa rost de niste poze de cand rea el mic, si pune-le sa ruleze asa pe melodia aia.Si in itimp ce merge filmul cantati si voi melodia aia toti, e foarte emotinonant si e ceva simplu, care vine din partea tuturor happy vorbeste cu parintii lui sa te ajute daca nu poti happy

| AshleyYy explică (pentru Cezzyyy):

Stii as vrea sa ii fac un cadou palpabil. ma refer la un lucru da e o idee superbig hug crezi ca un ceas barbatesc. misto. l-ar incanta?:X

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AaLexS a răspuns:

O cravata? thinking laughing

| AshleyYy explică (pentru AaLexS):

Hmm.:X
ce culoare?:X parerea ta?
:X

| Cezzyyy a răspuns:

Da, e fain ceasul ala...dar trebuie sa ii stii foarte bine gusturile tongue si sa nu ii iei de ala micut ca acum nu se mai poarta. ar fi fain unu de ala mai mare si sa fie cat decat de firma, sau mai sunt la toenete imitatii de astea care seamana foarte bine, sunt ieftine, pana in 50 de lei si sunt si de calitate, adica cel putin pe mine ma tine si le am de 2 ani.