| anonim4536 a întrebat:

Deci practic nu am nici un prieten in viata reala, nimeni nu ma cheama pe afara, nimeni nu imi scrie pe mes. Nici o fata nu m-a placut si nu am reusit sa imi fac o prietena pana la 19 ani deci imi cam urasc viata. Fetele cu care am incercat sa cuplez m-au respins si probabil ma considera neatragator.Am inaltimea 1.67.Nu am deloc viata sociala toata ziua stau pe telefon si cand ies pe afara si trec pe langa grupuri de tineri uneori nici nu ma baga in sema.Acum cateva luni m-a intrebat un coleg daca mai sunt virgin si era o fata pe acolo.M-a intrebat chestia sta doar ca sa umileasca sa auda fata, eu i-am spus ca am iubita dar stie ca nu am. Deja nu stiu ce sa mai fac sa ma placa o fata Am incercat sa par mai cocalar dar nu-mi iese.Nu mai vreau sa fiu singur vreau si eu o iubita, totusi am 19 ani, nu mai am 15. Nu stiu ce sa mai fac, va rog dati-mi un sfat.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Găsește-ți ocupații, hobbies, activități, un tip implicat care are o viață interesantă și faină a lui e mult mai atrăgător și te dezovltă altfel, comunici mai ușor cu alții, cunoști oameni, capeți încredere etc

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am incercat sa par mai cocalar dar nu-mi iese.
Ai încercat să fii ceea ce nu ești. Încearcă să fii ceea ce ești și o să îți iasă.

| QueenBajdeche a răspuns:

În primul rând, încearcă să te faci foarte plăcut oamenilor, și încearcă să intri ușor ușor în grupuri de prieteni, sau fă-ți un loc de muncă pentru a căpăta un anturaj, habar nu am.