| SaMoriTu a întrebat:

Deci:
Profa mea de bio m`a inscris la olimpiada de biologie fara sa`mi spuna abia azi am aflat, iar eu nu vreau sa merg frustrated
spuneti-mi si mie niste "motive" credibile...pentru care nu "am fost" la olimpiada =D
DA da stiu ca suna aiurea va rog fara mishtouri!=D
PSbig grinau funda plus vot =x

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Pai.zi-i ca si-a facut majoratul un var si ai stat pana tarziu si erai prea obosita si nu ai auzit telefonul dimineata si de asta nu te-ai putut duce.dar fa-te si tu ca iti pare nespus de rau ca nu ai ajuns, ca iti doreai sa te fi dus...hee hee)ca sa fie credibilahee hee

| cocainejunker a răspuns:

Spune-i ca nu te-ai pregatit si ca a trebuit sa mergi in alt oras pentru. a-ti face o ecografie/tomografie pentru. ca te-ai lovit in ceva cu spatele/capul

| seethesunlight a răspuns:

Pai. spune-i si tu ca ai altceva de facut si nu poti amana whistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate,ii spui clar ca e decizia ta si tu ai ales sa nu mergi