| yournameplease a întrebat:

Deci pur si simplu nu mai suport : 2 colegi de la mine din clasa ma jignesc incontinuu si fac misto fara sa le fi facut eu ceva. Nu mai pot, eu tac tot timpul, nu-i parasc fiindca se aproape sfarsitul clasei si nu stiu ce sa fac. Daca ii ignor fac si mai rau. Spuneti-mi si mie niste replici, dar nu luate de pe net. Funda.

Răspuns Câştigător
| deutSa a răspuns:

In primul rand, nu`i spune pentru ca nu mai esti la etapa gradinita!

In al doilea rand, raspunde`le pe masura, daca de ignorat nu vrei sa-i ignori.

Spune`le ceva de genu : daca nu`ti convine ceva, de ce comentezi? te crezi mai frumos?

Te`ai uitat in oglinda, sa-ti vezi fata inainte de a o vedea pe a mea?

Te consideri atat de frumos, dar daca iti spun o intrebare te balbai [ intrebarea fiind de ce face misto de tine ]

Daca tot pretinzi ca te deranjeaza ceva la mine, de ce nu accepti ca vezi ceva deosebit la mine, fata de celelalte!

Etc tongue tu trebuie sa stii pe moment tongue

1 răspuns:
| Biancaa_3377 a răspuns:

Imprieteneste-te cu eihappy
Asa am facut si euhappyhappy
Sper sa te ajute la ceva
PA!