| andreeaandra989 a întrebat:

Buna TPU ce pot face ca sa am mai mult tupeu exemplu o fata ma ameninta si zice ca ma bate ce ar trebui sa fac sa am mai mult tupeu sunt fata si desigur implica si bataia ce ar trebui sa fac ca sa nu-mi mai fie frica de nimeni?

10 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

E doar o amenintare, asta nu inseama ca o va face.Nu-ti bate capul cu toti prostii.
Stiu cum e sa-ti fie frica de cineva, mai ales daca n-ai forta.

| andreeaandra989 explică (pentru DarkOrbitMoon):

Crede-ma ma uat de par ca sa vada de ce sunt suparata pe ea si eu am luat-o de par nu a rezolvat nimic ea cu trasul de par si eam spus ca nu-i zic nimic si au venit niste colegi ca sa ne desparta si nu a castigat nimic!

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru andreeaandra989):

Dar ce e acolo la voi? Wrestling?laughing

| andreeaandra989 explică (pentru DarkOrbitMoon):

Da cam asa cevawinking laughing)))))))))))) si la fete si la baieti e aceeasi problema

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Cum sa te bati? Anunti parintii, profesorii daca iti spune ceva ii raspunzi la replica, dar bataie deja e cam mult

| AR1373 a răspuns:

Eu i-as zice asa:
"Ce curvo vrei sa ne batem? Hai sa ne batem.Sa vedem din ce sunt facute mainile alea, ca la gura esti as."ori mai pe psihic:
"Mda ne batem imediat, stai doar sa vad cand am timp, la trei trebuie sa fac la mate deci nu, la 6 ma duc la teatru, deci n-am timp.Ai putea azi sa te iei de alte fete? Hmm...de exemplu de ele(arati spre cineva). Oricum cu bataia demonstrezi ca esti slab de inger, nu mai bine vi la mine la 3 si facem la mate amandoua? atunci vedem cine-i mai tare."

| andreeaandra989 explică (pentru AR1373):

Asta a fost tare misto super tare mersi de pontwinking

| Ramoneluu a răspuns:

Vorbeste cu parintii si nu te arata speriata in fata ei

| WhCatalin a răspuns:

Bataia nu rezolva nimic.Sunt baiat si am vazut multe certuri intre fete, incearca sa o faci la psihic pana nu mai poate daca iti sta in caracter sa faci asta, dar de fata cu mai multi prieteni. daca se enerveaza si nu mai are cuvinte si zice ca vrea sa te bata inseamna ca a pierdut si cei din jur vor observa ca e o...Dar daca faci asta incearca sa fii realista si fara minciuni.Bafta! Ceao!

| andreeaandra989 explică (pentru WhCatalin):

Da dar slabiciunea mea este ca mie prea mila de ea ca a avut mana rupta! da de acuma nu o sa-mi mai fie mila de ea! si in plus daca se mai ea vreodata de ine o rezolv eu cu siguranta ma fac a dracu ca nadine una de la liceu si o bat! chiar daca nu o sa rezolv nimic cu bataia dar macar o sa ma descarc!