| anonim_4396 a întrebat:

Deci scurt si al obiect am o problema in familie si trebuie sa imi gasesc un job sunt din giurgiu dar partea proasta e ca nu gasesc am cautat poate ma veti ajuta daca stiti ceva lasati un nr de telefon sau ceva date de contact
Multumesc anticipat (16 ani)

3 răspunsuri:
| octha a răspuns:

Poti spune cam ce fel e natura e problema?(financiara, etc)si cam despre ce suma de bani e vba? ptca daca e o suma de pana in 10 milioane ai tai gasesc de unde sa faca rost, mai nasol daca e mai mare.in plus nu stiu cine si-ar risca firma ca sa angajeze un minor la munca..doar la sat daca stai sau sa cauti la un santier ceva.

| danny1996 a răspuns (pentru octha):

Poi ma refer part time... nu full time nu contract nu nimic sa impart pliante prostii din astea,,,

| octha a răspuns (pentru danny1996):

Aha..pai ai putea sa cauti la partenerii de telefonie mobila sa imparyi pliante, uite ca iti dau si idei de munca..vezi si tu. tiam sp in general chiar si aia cu part-time sunt angajati cu carte de munca..asa ca bafta la impartit pliantelaughing