| nimicaici a întrebat:

Deci sunt putin neajutorata, nu stiu cum sa dau o replica la ceva rolling on the floor!
Faza e ca eu cu cel mai bun prieten al meu ne-am certat pentru ca el se joaca cu sentimentele fetelor si am inceput sa ma iau de el >:" [ nu cu ganduri rele laughing ] Asa si el s-a suparat si a zis ca nu vrea sa mai auda de mine, eu la fel si bla-bla-blaa laughing

Acum ceva timp m-a intrebat daca vreau sa il iert thinking faza e ca nu stiu sa ma exprim.eu am incercat ca sa ii explic c anul e bine cea ce face si a spus sa. l las thinking si imi cere iertare thinking
Si mnea, nu prea am chef sa il iert dar tot o voi face, dar nu stiu cum, cumva si asa cu sila sa ii spun thinking vaai nu stiu sa ma exprim rolling on the floor Daca m-a inteles cineva ma ajuta?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| AncutzaDragutza97 a răspuns:

Parca ai fi colega mea de banca rolling on the floor In orice caz, ca sa vezi daca lui chiar ii pare rau, il mai eviti vreo doua zile dupa care ii spui asa, in sila: "Bine, de data asta te iert, dar data viitoare nu o sa te mai iert".cam atat

| kitishor a răspuns:

Eu am inteles ca nu stii cum sa te exprimi ca sa ii spui pr. tau ca il ierti thinking laughing) ahaa bine.deci : L x6 radical din 18 + 20 :2 /3 rolling on the floor.
ii spui pur si simplu ca si tie iti pare rau, canu trebuie sa-ti ceara scuze blushing. si ca l-ai iertat deja.
star. sper ca te-am ajutat. happy. bye.

| RoxetteRoxXx a răspuns:

Ii spui cum ai vrea sa fie el cu tinehee hee Daca nu va fi asa.PAlaughing