| Deeiutss a întrebat:

:*:* Again :)) http://www.TPU.ro/......-acum-2-3/ uitati conversatia de pe mess(ceea ce e mai bine pentru ca inainte nici numi raspundea :
Eu: auzi? poti sa-mi raspunzi la o intrebare?
El: ziii ce e mai repede?
Eu: ma ierti?
El: `sa iti raspund repede
El: la intrebareee
El: nu te iert
Eu: dc? mi-am cerut scuze in toate felurile posibile
El: dar nu vreau sa te iert
Eu: dar ce tiam facut ca nici nu stiu bine motivul
El: ce rau
Eu:...
Eu: si cand o sati treaca supararea asta? doar no so tii pentru totdeauna
El: ba da
etc...si faza e ca tot nu ma sters din lista X(. in fine.ma gandeam sa o intreb pe mama lui cand e ziua lui, si sa sun la usa si sa-i pun pe pres o felicitare (si fug)in care sa-i zic toate amintirile frumoase pe care le-am avut cu el si sa-mi cer iar iertare si la sfarsit sa scriu :Nu lasa amintirile astea sa moara.si la multi ani bla blaa. ce parere aveti? Sincer! Funda :D

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa.thinking nu mai e mult, totusi de ce sa astepti atat, cand poti sa-i spui acum happy? Oricum tu trebuie sa faci cum simti nu cum iti spun niste persoane straine, practic, pentru o funda happy De ce sa pierzi o persoana pentru ca unu/una zice ca de ce sa te injosesti sa ii ceri iertare, prietenia/iubirea adevarata nu cunoaste egoism, orgoliu, injoseala, tu cunosti cel mai bine acea persoana si sti ce fel ar reactiona la anumite chestii asa ca fa exact ce crezi tu big grin :* bafta :*winking

3 răspunsuri:
| IubesteEa a răspuns:

Asemanatoare cu a mea conversatia buna ideee sper sa te ierte daca nu ignora-l va veni la tine muult succes!love struck funda?

| Adredemesconf a răspuns:

Buna!
Sfatul meu este sa te comporti normal cu el, nici sa-l ignori dar nici sa il bagi in seama asa de tare.Pur si simplu inceteaza sa-ti mai ceri scuze. Poti sa-i spui "ti-am spus de atatea ori cat de rau imi pare, daca ai fost cu adevarat prietenul meu ma vei ierta".Si apoi sa nu-i mai zici nimic.Sa-l saluti doar daca te saluta el primul.
Eu cred ca inca se joaca cu tine, vrea doar sa vada cat de mult il vei implora, si daca vei inceta si ii vei spune ce ti-am zis o sa te ierte.
P.S: Nu fa faza cu scrisoarea, o sa creada ca vei face orice pentru ca el sa te ierte si asta nu e bine.
Asta e sfatul meu. Sper sa mearga.

| Deeiutss explică:

E intre decembrie si ianuarie, ca e zodia capricorn happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Deeiutss):

Aaa.thinking nu mai e mult, totusi de ce sa astepti atat, cand poti sa-i spui acum happy? Oricum tu trebuie sa faci cum simti nu cum iti spun niste persoane straine, practic, pentru o funda happy De ce sa pierzi o persoana pentru ca unu/una zice ca de ce sa te injosesti sa ii ceri iertare, prietenia/iubirea adevarata nu cunoaste egoism, orgoliu, injoseala, tu cunosti cel mai bine acea persoana si sti ce fel ar reactiona la anumite chestii asa ca fa exact ce crezi tu big grin :* bafta :*winking