| pisicutaanonima a întrebat:

.. Aseara am visat cu o fosta prietena cu care m-am certat ca isi cere iertare si tot zicea ca sa o iert si sa fim iar prieten ps: in realitate nu ne suportam este o scorpie si o retardata si ma intrebam ce inseamna?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate sa insemne exact invers....nu vrea sa se impace cu tine

| lpavel a răspuns:

In adâncul sufletului tau ai vrea sa va impacati dar ai vrea ca ea sa-si ceara iertare, asta inseamna! Acum nu stiu fata cine de cine a gresit sau de ce nu va suportati dar uneori daca vrem ca o prietenie sa reziste trebuie sa lasam putin sau mai mult de la noi daca nu lasa prietena/ul! numai asa se poate mentine o prietenie intre 2 persoane care gândesc fiecare altfel...
Deci daca vrei sa te impaci cu ea, atunci tu stii cum e ea, tu o cunosti, iar daca crezi ca nu va face ea primul pas sa va impacati atunci fa tu dar cum am mai zis tu va trebui sa fi putin mai prejoasa decat ea, devreme ce tu faci primul pas spre impacare, iar daca nu vrei sa te impaci ca nu crezi ca merita o a doua sansa, atunci fruntea sus, privirea 'nainte! happy Succes orice ai alege!

| pisicutaanonima explică (pentru lpavel):

Crede-ma la cat rau mi-a facut nici nu ma gandesc sa ma impac cu ea. i-as da cu ceva in cap daca as avea posibilitatea laughing)