| eusuntdana a întrebat:

Deci tata nu mai are incredere in mine si nu mai lasa sa ma duc nicaeri la nici o coelga si mai ales sa ma vad cu prietenu meu ce sa fac ca sa i recastig increderea si sa ma lase cu prietenul meu ps am 13 ani

3 răspunsuri:
| Staythere a răspuns:

Pai asta e problema ai 13 ani... joacate si tu cu papusile uitate la desene da nu cu prietenu X.X

| eusuntdana explică (pentru Staythere):

Pai cu papusele nu ma mai joc de la 10 ani si alcv n am ce face

| ilfenomeno18 a răspuns:

Pai probabil inca te mai crede o fetita mica care nu poate avea grija de ea asa ca demonstreazai ca poti sa te descurci in anumite situatii si acesta va avea incredere in tine