| Eduard44 a întrebat:

Deci, trebuie sa imi cumpar un telefon. Si am ales Orange San Remo, am citit multe despre el, dar am nevoie si de parerile voastre. Deci: eu il cumpar la 700 de lei la Orange: -Isi merita bani? -Merge bine? ca am citit ca are procesor chinezesc. -O sa reziste mult? adica nu se strica asa usor? ma refer fara sa il scap sau sa il lovesc, doar asa? Se blocheaza, merge ok? touchul e bun? -Mi-l recomandati? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Rebelicious a răspuns:

Buna!
Ar fi o prostie sa iti copiez chiar totul, pentru ca este cu imagini si videoclip, de aceea iti dau linkul unui "review":

http://www.gadget.ro/orange-san-remo-review/

Este de pe un site foarte bun in acest domeniu, iar daca dai in jos gasesti informatii despre toate aceste subiecte. Normal costa 200 Euro (cam 800 lei si ceva, cred), deci il iei mai ieftin.
Sper ca te-am ajutat!
Daca ai intrebari, raspunde-mi sau trimite-mi un mesaj :D