| alexandra19961996 a întrebat:

Are cineva un telefon Orange san remo? este foarte bun doar ca are momente cand mi se mai blocheaza mai ales cand vreau sa sun pe cineva...si sunt cam dese momentele. vreau sa stiu daca mai are cineva telefonul asta si daca pateste la fel ca mine. Multumesc:*:*

3 răspunsuri:
| vampiru2011 a răspuns:

Te duci la setari si ii dai la setarile din fabrica si nu o sa mai aiba nimic, asa am patit si eu cu yang

| alexandra19961996 explică (pentru vampiru2011):

Dar dupa nu mi se sterge tot din tel?

| vampiru2011 a răspuns (pentru alexandra19961996):

Normal, dar poti sa-ti copii datele pe un card si apoi in calculator si ti le salvezi.