| ioanablueskies a întrebat:

Deci un baiat a dansat cu mine la o petrecere si am stat tot restul noptii vorbind despre lucruri. Dupa am mers la un maraton de filme de groaza. Ne-am tinut de mana si cand era o scena horror ma lua in brate. Tot timpul se juca cu mine si ma facea sa rad. Ce inseamna asta?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te place probabil dar cam repede te-ai dus la el, vezi sa nu te ia drept altceva,

| RAY a răspuns:

Nunta sa fie

| Lorena7712 a răspuns:

Hmm. probabil ca baiatul acela te place, nu o da in bară daca simti si tu la fel ca el.

| Mynameis93 a răspuns:

Poate te place.