| Girlll a întrebat:

Deci, un baiat care sunt in clasa cu el ma placea si mi-a spus daca vreau sa fiu cu el si l-am refuzat, si pe urma s-a impakat cu vechea iubita(e cea mai buna pretena a mea acum)care e tot in clasa cu noi.Si el de fiecare data imi face cu ochiul, se joaca cu mine...Deci ma place? Sau ce?

4 răspunsuri:
| L7L a răspuns:

Da te place-.-

| Nu a răspuns:

Pai ia-o si tu logic, daca te-a intrebat daca vrei sa fii cu el, nu-i evident ca te place?

| theolina_8006 a răspuns:

Parerea mea este ca te place...mai ales ca el a vrut sa stea si cu tine. poate ca s-a impacat cu vechea iubita crezand ca te face geloasahee hee. si daca iubita lui este cea mai buna prietena a ta, ar trebui sa ii atragi atentia asupra comportamentului pe care il are iubitul ei. posibil sa o deranjeze ce face iubitul ei si dupa sa nu va certati din cauza lui.prieteni sunt cei mai importanti(un prieten adevarat gasesti foarte greu)... sper ca te-am ajutat:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea el inca te place dar nu vroia sa stea singur(fara iubita) dar desi el este cu acea prietena cred ca te place!