| anonim_4396 a întrebat:

Deci un baiat mi-a propus pe facebook sa ne intalnim...dar nu stiu ce sa fac! Eu nu as vrea, dar o prietena mi a zis sa incerc, doar ca nu singura!winking Ce sa fac?!

5 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Stii ce? Mergeti amandoua.
Tu te intalnesti cu el, si ea sta mai la distanta, analizandu-va.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Întâlnește-te, domnule! coffee. Nu ai nimic de pierdut, în plus dacă îți mai place și de el, este super. smug
De ce nu ai fi sigură, nu ai încredere în el sau ce... thinking

| floryn1993 a răspuns:

Pai da spune-i ca mergi si cu o prietena la un suc, apa ceva, bar cafenea ceva

| CravataAlbastra a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie. In primul rand daca iti place de el ii poti da o sansa, dar nu uita ca ăştia care curtează fete pe net au probleme. Nu isi poate face prietena, prieteni în realitate, ori sunt urâți ori. idioți. Tu trebuie sa-l analizezi bine inainte de a face pasul întâlnirii.

| Adviceforeveryone a răspuns:

Buna! E decizia ta daca vrei sa te vezi cu acel baiat sau nu. Daca ti se pare ok tipul si nu pare dubios, poti incerca. Ti-a dat un sfat bun prietena ta, sa nu mergi singura. Nu poti avea niciodata incredere in persoane pe care nu le cunosti si pe care nu le-ai vazut niciodata. Deci, decizia ramane oricum in mainile tale. Ai grija.