| x2gk9r a întrebat:

Deci, vine fratele lui prietenul lul prietena mea si zice "Da cine-i asta"? 'Ai grija daca o atingi" "Iti plac fetele" si dupa i-am zis "ce ma, ca suntem colegi si ea la fel o zis dar se vedea ca era caterinca, ca o zis si prietena mea "face caterinca doar cand ii place de o persoana, daca nu face inseamna ca nu ii place de pers resp.
Dupa am vb etc etc frumos si calm.
Dupa o zis "scuze frate ca m-am luat de tine". Adica in ce sens s-o luat de mine ca nu inteleg?
O dat palma cu mine si o plecat...
Adica nu stiu mi-s eu prea fricos sau e ceva normal?
Mi-a zis prietena mea ca a facut doar caterinca.
Are rost sa ma enervez sau ceva ca am o stare naspa de cand am ajuns acasa desi am vb si totul a fost ok intre noi.

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Mai, ai un adevarat talent de a face din tantar armasar.In interactiunea asta nu s-a intamplat nimic care sa merite o postare aici.laughing

| x2gk9r explică (pentru dullcat):

Un sfat te rog.ce parere ai? Si-a batut joc?

| dullcat a răspuns (pentru x2gk9r):

Nu.

Sfatul meu e sa te apuci de citit cand te enervezi, fiindca scrii aiurea in romana.