| Anonimafarahaz2 a întrebat:

Deciii e mult de citit dar daca aveti timp va rog sa-mi dati un sfat happy
Pe 9 sept am intrat in clasa a 9a, prin iulie cand s-a afisat repartizarea, mi-am cautat toti viitorii colegi si impreuna cu alta colega am creat grupul clasei ( fara ca nimeni sa se cunoasca dinainte ).
Toate bune am vorbit noi acolo vreo (20 de copii ) si a venit prima zi de liceu.
Ne-am intalnit toti toate bune si frumoase, dupa ce s-a terminat prima zi, am plecat sa mancam la ceva local.
Dupa, a doua zi la liceu, a fost ok si mi-am dat seama ca imi place mult de un baiat (ceva gen dragoste la prima vedere nu stiu daca e reciproc dar din partea mea cu siguranta estee ) eu eram in prima banca pe mijloc, el a 3 a la geam. Nu vorbesc relativ mult cu el, bine vorbim mai mult cand mergem spre autobuz. Bun, acum o sa ziceti ca daca imi place de el de ce nu-i zic, pai prietenei mele din clasa, cred ca-i place multtt de el, pentru ca vad ca vorbeste mult cu el, gen sta cu el in banca ( el avand iubita ). Acum nici eu nu stiu ce sa cred, de ce imi da si mie sperante (gen se uita la toate storyurile mele, odata am pus ceva gen citat " degeaba ai telefon daca n-ai nr meu " si el mi-a raspuns la story si el mi-a cerut numarul ( habar n-am de ce dar l-am lasat in seen ). Acum m-am mutat in alta banca si il vad mai bine si cateodata cand ma uit la el il vad ca se uita si el la mine gen pe ganduri. Face glume cu mine si ma gadila pe strada. Odata mi-a zis gen cand mergeam acasa daca am mai multe prenume, ca poate e sa fie ceva in viitor. Ma mai trage de par prin ore. Acum sa nu credeti ca e tipul ala de baiat caterinca care sta la misto cu fete ( e chiar serios ). Nu stiu ce sa mai cred, va rog ajutati-ma cu un sfat happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă zici că te-ai îndrăgostit,. mănâncă naftalină. Îți omoară fluturii din stomac.

Și mai este o vorbă din bătrâni "dacă se ia la glume cu tine, nu înseamnă că s-ar și fwte cu tine". Scuze, dar cam visezi caii lui Smiley. Anunță-mă când te trezești.