| Ella_9296 a întrebat:

Deeci, am o intrebare pentru voi, fetelorpuppy dog eyes maine sunt pe cale sa primesc the first kisslaughing dar mi-e extrem de rusineeee...pt ca nu stiu ce sa fac, cum sa fac...la voi baiatul respectiv si-a dat seama ca nu a-ti mai sarutat pe nimeni pana in acel moment? si nu, nu am de gand sa ii spun ca e primul sarut. dar nu stiu ce sa fac..adica stiu raspunsuri de genul: lasa-te purtata de vant! dar sunt stresata ca o voi da in bara..adica pur si simplu ma uit fix in ochii lui, el isi aproprie buzele, inchid ochii si restul il fac din instinct?laughing ma indoiesc de asta..deci astept sfaturi:-s >Multumesc!big grin

3 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Ba chiar totul vine de la sine, din instinct... Iar cel mai probabil îşi va da seama că e prima oară, dar nu-i bai, până la urma cu toţii am trecut prin asta. Trebuie să fii liniştită, nu se poate întâmpla nimic rău. Îmi amintesc la mine prima oara... Cu un tip cu aproape 7 ani mai mare decât mine, mă luase prin surprindere, el ştiind că e prima oară.

| raluca250 a răspuns:

Totul vine de la sine crede`maa:*
nu conteaza daca ai ochii inchisi/deschisi oh go on
si sunt sanse ca baiatul sa nu`si dea seama:*

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Oh! Stai calmalaughing Si crede-ma ca oricate sfaturi ti-am da noi acum in acel moment te vei pierdewinking..Totul vine de la sine.