| lion4ever a întrebat:

Deeeeeeci,
De ceva zile vorbesc cu o fata intru pe facebook (nu ne-am intalnit in realitate ) si ma gandeam sa ii propun sa iesim undeva.
Problema e ca stiu pe cineva care a fost cu ea si zice ca e foarte timida si nu prea stiu cum sa-i zic laughing cea sugestii?
Funda happy

Răspuns Câştigător
| Maioru a răspuns:

Mai Leule cred ca esti Leut si esti mai timid tu decat ea daca spui ca "nu prea stiu ce sa-i zic". Simplu,o inviti la o plimbare, la un suc, la un film si gata ai spart gheata.Ia problema in mana si fii hotarat, asa daca tu astepti, ea asteapta ajungeti ca mine la pensie.Fii barbat si gata!

1 răspuns:
| Fridăm a răspuns:

Ia-o usor... spune-i ca vorbiti deja de atata timp si ai vrea sa va vedeti, cum e vreme buna sa va plimbati un pic si sa mai vorbiti. Daca tot e frumos afara, de ce sa stati in fata ecranelor?