| Carolinee a întrebat:

Deja sunt speriata!
deci aseara m-am spalat pe corp si mi-am schimbat lenjeria...
azi 7 decembrie cand am venit de la scoala si m-am schimbat am simtit umezeala si ...pe lenjeria intima o pata galbena mai uscata!
ce e? mentionez ca nu am mentruatie si ca nu am sani si an 12 ani.
ceva ajjutor se poate?

1 răspuns:
| Liviu a răspuns:

Secretia vaginala, o au toate fete/femeile, are rolu de a lubrefia, si de a curata vaginul, e ok sa patez chilotei in curand iti va veni menstruatia, daca te simti incomod poti purta protej slipuri sau ceva genu happy sunt ca niste absorbante dar mult mai micute, si nu mai te vei simti inconfortabil.