| numauitaoricesevaintampla a întrebat:

Desi am un corp slab tot am burta si aripioare un pic vreau sa scap de ele.Stiti vreo metoda?

3 răspunsuri:
| Camy333 a răspuns:

Mananca sanatos, lasa cipsurile si sucurile acidulate si nu manca mult seara, dimineata poti sa mananci oricat, pentru ca nu se pune pe tine, dar nu mai manca seara. Si fa sport! Abdomene pentru burta si alearga pentru picioare happy in cateva saptamani, o sa arati schimbatawinking Bafta!

| andrei1237 a răspuns:

Mult sport si o alimentatie bogata in legume si fructe.

| aculaR18 a răspuns:

Abdomene. Pune-ti picioarele sub ceva, daca nu are cine sa te tina si vezi cate poti sa faci dintr-o data; adauga in fiecare zi cate cinci, zece si daca te ti de treaba cateva saptamani, eu zic ca o sa scapi de burta. happy