| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Cum scap de aripioare, picioare cu grasime multa, celulita si burta? Vreau sa am un corp frumos. Ce exercitii sa fac? Pe youtube sunt multe dar nu stiu care sunt folositoare.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Isi dau un program serios de slabit daca vrei dar te ti de el ok? are calendar, nutrtie de toate e foarte popuar si greu transpiri de numai poti dar e fb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai mananci shaorma.

| vRemi a răspuns:

Poti doar alerga, daca vrei sa slabesti dieta conteaza mai mult de 80%

| RibbellaaInk a răspuns:

Sa nu mai mananci aripioare

| Yoope a răspuns:

Am avut aceeasi problema ca tine! Am 13 ani si am avut 60 de kg, iar acum am 54! Practic am slabit 6 kg in o luna! Tot ce am facut a fost sa mananc mai mult dimineata de cat mancam, mancam la 2 o supa fara paine si seara 6-10 mere! La mine a fost problema cu burta care se da jos nu numai cu dieta si cu exercitii! Am facut cate 20 abdomene dimineata si seara in fiecare zii! Si cam atat! Fiind mai baietoaica, ca sa zic asa, laughing am jucat fotbal am alergat am facut greutati si in loc de grasime am facut muschi. si crede-ma ca am un picior nu slab, grasut tare! fara grasime! laughing oricum incearca ce am zis mai sus si sigur vei reusi! Tot ce trebuie e sa ai vointa!

| RAY a răspuns (pentru Yoope):

Ai eliminat 6 kg de apa din organism nu grasime

| Yoope a răspuns (pentru RAY):

Atunci de ce numai am burta sau colacei? din cauza ca nu mai am apa in organism. nu prea cred... Apropo imi dai si mie programul pe care i l-ai propus? Te rog... Si e bun? Da roade?

| RAY a răspuns (pentru Yoope):

Intrebare buna, apa e 80 la suta din greutatea ta tu daca desumfli un balon din interior nu scade volumlul la tot balonul? da e foarte bun dar si greu, til dau prin mesaj, valabil si pentru ceaiul verde

| alexray98 a răspuns:

Pentru a scapa de celulita, iti recomand sa realizez zilnic un numar modest de genoflexiuni, extensi si fandari, iar pe langa un program de exercitii fizice, alegerea corecta a alimentelor joaca un rol esential.