| Michelle_5585 a întrebat:

DEspre ce as mai putea sa scriu pe blogul meu?big grin
Dau funda la cele mai bune idei:*

Răspuns Câştigător
| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

Pe un blog ar trebui sa scrii chestii interesante care ar trebui sa straneasca discutzii(ceva monden tongue)
Scrie despre o vedeta care a facut ceva la o anumita petercere(ceva jenanttongue) acest lucru va starni barfa si chestii
Daca nu-ti place ideea anterioara poti scrie p blogul tau ceva ...interesant, de ajutor, ceva divertisment(poti face o pagina cu un fel de "Jurnal al tau"in care iti expui parerile, poti pune retete, videoclipuri amuzante, bancuri, glume, si chestii utile ex. ce se intampla daca te speci cu un anumit sampon, sau tratamente contra cosurilor)

1 răspuns:
| George1510 a răspuns:

Iti dau link-ul de la blogul meu... poate te inspira

http://georgefilip.blogspot.com/