| IulianaGeana a întrebat:

Despre ce mai pot vorbi cu un baiat abia cunoscut? happy

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

El find mascul trebuie sa vorbeasca,banuiesc ca nu-i timid,plictisitor, fricos de propia umbra, pampalau, nepopular nu? daca e vei fugi la primul alfa pe care il vei intarni asa i dai sanse la baiat, daca deja e plictiseala e naspa sincer

| IulianaGeana explică (pentru RAY):

Din cate am observat eu pana in momentul de fata, nu e fricos. Mereu el incepe discutia, dar parca se pierde undeva pe la mijlocul discutiei. Parca eu sunt cea care ia din acest punct de vedere initiativa. Trebuie sa pun intrebari, sa fac argumentari, sa-mi spun intr-un mod cat mai "suav", "ascuns", parerea mea. Nu inteleg de ce e asa...
Pe facebook pare a avea o foarte mare doza de incredere in sine.
PS.:Arata foarte bine, poate si acesta e motivul.
Dar la capitolul conversatii. parca mai greu :d.

| RAY a răspuns (pentru IulianaGeana):

De asta il vrei pentru ca e frumos? ce varste aveti voi doi?

| Ankesenamon a răspuns:

Despre viitor..."zugraveste te" frumos in fata lui, sa te vada stapana pe tine cu scopuri puternice si ambitioase.
gen sa isi dea seama ca nu st de vorba cu o copila, ci cu o femeie matura cu principii, o femeie calda si independenta, o femeie sigura pe ea care inspira siguranta.

despre familie..despre cum vezi tu FAMILIA..despre cum vede el e.

despre defecte/calitati

despre locuri unde te simti bine...

despre filme..chestii amuzante/romantice etc

| Maximoff_Deea_1982 a răspuns:

Ce va place sa faceti, hobby-uri, scoala, prieteni, locul unde stati, seriale, Incearca sa intrebi cat mai multe, sa vezi daca aveti lucruri in comun si atunci devine mult mai simplu.