| zulufel a întrebat:

Eu acum sunt in Italia.si am cunoscut un baiat din tara pe hi5.am inceput sa'l plac.si el a zis ca ma place. dar are prietena.si mi-a zis ca atunci cand vin in tara vom vorbi mai multe despre acest lucru:-

2 răspunsuri:
| byenkutzyk a răspuns:

"Asa si"?laughing... Spune mai multe detalii...Cu ce putem sa te ajutam? Pai daca are prietena, ai grija atunci cand o sa vorbesti cu el si daca o sa vrea sa fi-ti impreuna, sa te asiguri ca nu mai sta si cu cealaltatongue

| ejaxz a răspuns:

Asa si?