| entzückendesKätzchen a întrebat:

Diferenta d varsta conteaza intr-o relatie? 5/6/7 ani? daca una din persoane nu a implinit 18 ani? varsta: 16-23

Răspuns Câştigător
| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Nu conteaza. Atata timp cat va iubiti este bine.Nu mai baga pe nimeni in seama care zice ca " Vai ce diferenta este intre ei doi " si chestii de-astea.Nu conteaza diferenta!

4 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Se spune ca nu conteaza varsta atata timp cat exista dragoste.Eu nu sunt de acord, dar fiecare cu parerea lui.

| PisicutaNebunatica a răspuns:

Nu conteaza varsta atata timp cat va iubitihappy, stiu din propria experientahee hee

Anul asta eu fac 16 si prietenul meu 23hee hee, nu ne uitam la varsta deoarece am trecut peste si ne iubim :X:X:X

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Dragoste sa fie! :*

| Cryss2002 a răspuns:

Pai conteaza putin, mai ales de la 3-4 ani in sus. Diferenta 16-23 de ani la putine perechi functioneaza.O persoana de 23 de ani gandeste diferit fata de una de 16. De exemplu cea de 16 vrea sa mearga intr-un parc de distractii, iar cea de 23 zice ca nu, pentru ca a trecut varsta.Dar depinde de fiecare acum.