| glamour a întrebat:

Din ce an fac practica studentii de la stomatologie? Si se merita sa ma las pe mana lor? Am o masea cariata iar ei plombeaza gratis. Cred ca nu e o operatiune grea mai ales ca nu a fost afectat nervul deci trebuie doar sa curete maseaua si sa o plombeze. Ati mai fost "pacientii" stundentilor de la stomatologie? Ati avut probleme?

Răspuns Câştigător
| sSeLL a răspuns:

Eu daca sincer am fost prin anul 2009 tot cu aceeasi problema si vreau sa ti zic ca am ramas multumita de rezultat in plus ei sunt mai tineriu vad mai bine si asa ca no problems! stai linistita nici bani nu vei pierde in plus vei cistiga sanatate!