| heroforyou a întrebat:

Din curiozitate fetelor... vreau sa stiu stiu ce principii aveti si daca aveti un"baiat al visurilor':d

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am incetat de mult sa mai caut un baiat ideal.Baiatul viselor mele era Peter PanwhistlingCe vremurihee hee
Coincidenta o face ca Mr.Fox sa semene destul de mult cu celebrul personaj, mai ales la ochilove struck
Pai cred ca fiecare cautam iubire, respect, prietenie, intelegere, sprijin reciproc intr-un cuvant compatibilitate.Toate astea vin treptat intr-o relatie si bineinteles ca trebuie sa mai faci si compromisuriwinking

| NoSens a răspuns (pentru Razvan):

Esti baiat? laughing))

| georginika a răspuns:

Chiar dava visez la baiatul perfect stiu ca nu-l voi gasi. Vreau doar sa fie sincer si sa ma iubeasca big grin

| mfbluu a răspuns:

Pt mine baiatul visurilor (poate iti dau si o idee) este un baiat chipes, cool, sa fie bun, sa ma accepte asa cum sunt, sa fie sincer, sa mai iubeasca cu adevarat, sa nu ii fie rusine cu mine (mai sunt cazuri [nu la mine]) sa fie educat, inteligent, sa nu fie burlac sau golan...happy fundita?winking