| Madalina2503 a întrebat:

Din greșeală la bac am scris la "școala de proveniența" liceul in care am susținut examenul, ci nu cel la care am învățat, credeți ca îmi anulează lucrarea?

13 răspunsuri:
| Cameliapantiru a răspuns:

Nu iti poate anula lucrarea, pentru ca informatia aceasta ai completat-o in coltul secretizat, deci nu poate fi considerat ca semn particular. Insa, vei avea probleme la afisarea notelor/rezultatelor, te va trece ca fiind din liceul care a fost centrul tau de examen, nu ca din liceul in care ai invatat tu.

| Madalina2503 explică (pentru Cameliapantiru):

Da, dar la istorie am scria liceu meu, adica pe care trebuia sa îl trec și la romană

| 94Lucifer94 a răspuns:

Păi singura problemă este că atunci când vor veni rezultatele, în cazul în care nu știe de nota ta nimeni, probabil o să te duci să te interesezi la liceul în care ai susținut examenul. În ziua de azi nu mai verifică supraveghetorii să vadă dacă toate informațiile oferite de elev sunt corecte?

| Madalina2503 explică (pentru 94Lucifer94):

Când se afișează rezultatele scrie liceul, doar la romană am greșit și la istorie am scris corect, cum o sa îmi afișeze?

| 94Lucifer94 a răspuns (pentru Madalina2503):

O să se rezolve cumva stai liniștită

| Madalina2503 explică (pentru 94Lucifer94):

Îmi este frica, sigur nu îmi anulează lucrarea nu?! Si cum o sa scrie admis /respins? in ambele părți?

| 94Lucifer94 a răspuns (pentru Madalina2503):

Nu, lucrarea se anulează doar dacă ai copiat. Oricum te găsesc ei repede în bazele de date, nu-ți fă griji.

| 94Lucifer94 a răspuns (pentru Madalina2503):

Adică la ambele licee? Oricum tu ești deja în baza lor de date când mergi să dai bac-ul, există acea listă cu sălile de clasă. Deci nu-ți fă griji deloc, mai mult ca sigur rezultatul v-a apărea la tine.

| Madalina2503 explică (pentru 94Lucifer94):

Da, adică la ambele, sper sa fie bine ca stau cu un stres.
mulțumesc mult!

| 94Lucifer94 a răspuns (pentru Madalina2503):

Oricum stai liniștită, totul va fi bine sunt sigur de asta. Mă bucur că am putut fi de folos.

| Madalina2503 explică (pentru 94Lucifer94):

Mulțumesc frumos! O sa va scriu ce am rezolvat!

| 94Lucifer94 a răspuns (pentru Madalina2503):

Îți doresc mult succes și note mariwinking

| Summertime16112002 a răspuns (pentru Madalina2503):

Heii! Poti sa mi spui daca s-a rezolvat pentru ca am facut aceeasi greseala! Multumesc!