| Livia_Ungureanu_1994 a întrebat:

Deci la examen in loc sa scriu cauzala am scris din greseala CZ prescurtat credeti ca mi se anuleaza lucrarea va rog spuneti-mi parerile voastre?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Sa se anuleze lucrarea? Nici pomeneala, LOL. Eventual,in functie de corector se va decide daca ti se va da o penalizare ce consta in jumatate din punctajul pentru acea intrebare,atata tot. Asta ar insemna sa pierzi cateva puncte, foarte putine, atata tot. Altceva nu are ce sa ti se intample. Multa lume a scris asa! In niciun caz nu o sa ti se anuleze lucrarea, nici macar raspunsul nu o sa se anuleze, tot vei lua puncte pe el orice ar fi. (chiar daca nu punctajul intreg)
Succes!

-Blytz-

| Livia_Ungureanu_1994 explică (pentru RainmakerX):

Multumesc mult, unele persoane zic ca se anuleaza ca se considera semn

| RainmakerX a răspuns (pentru Livia_Ungureanu_1994):

Nu este semn! In niciun caz.Multa lume scrie asa, stai linistita!

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu se anuleaza dar probabil nu se puncteaza deloc pentru ca tu trebuia sa scrii un cuvant pe care nu l-ai scris.La examen nu se iau in considerare prescurtarile.