| BogdanitzzaAnneMarrie a întrebat:

Dintre atentie si o prietena adevarata?
M-am saturat ca fosta mea prietena sa se ia de mine, ca cica toti ar alege atentie!
Raspundeti cu ce vreti. Atentie VS. Bff, care?
Daca sunt mai multe raspunsuri cu o prietena adevarata, o sa -i dau cu calculatorul in cap sa ma lase in puii mei in pace!
Daca nu. n-are cum!

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti sa-i dai niste ardei iute sa nu te mai cicaleasca la cap laughing fetele vor multe in viata.

| BogdanitzzaAnneMarrie explică (pentru mgtow):

Multumeeeesc! big grin big grin o sa-i dau! big grin

| Varzan_Claudiu_1991 a răspuns (pentru BogdanitzzaAnneMarrie):

Dai o *** de negru so na poata so duca e cel mai rapid si mei ieftin laughing) Bafta!

| pufuletziii a răspuns:

Poti sa ai atentia multor oameni daca nu ar macar un singur prieten adevarat. Prietenii vin si pleaca, putini raman. Ar trebui sa ne bucuram de atentia prietenilor adevarati. Probabil fosta ta prietena e genul de persoana care nu prea a avut prieteni adevarati si ii place sa fie in centrul atentiei. Ma rog, eu as alege intre cele doua variantelaughing. Adica as vrea doar atentia prietenilor mei cel mai bunibig grin.

| BogdanitzzaAnneMarrie explică (pentru pufuletziii):

Pai problema este ca.Ea, in afara de mine, nu mai avea pe nimeni!
Larisa (Cea populara) vroia sa ma lase pe dinafara..Si de aia..Ai prefera atentia prietenilor cei ma buni, dar o s-o foloseasca si o s-o lase cu capu-n ploaie. Asta-i problema!

| BogdanitzzaAnneMarrie explică (pentru BogdanitzzaAnneMarrie):

Adica,ea nu poate primi atentie de la nimeni! Decat pareri false de la proasta aia..Si dupa ce o sa ma faca pe mine varza o s-o lase si pe ea..Intelegi?

| pufuletziii a răspuns (pentru BogdanitzzaAnneMarrie):

Pai daca eu te-a lasat, las-o in pace, nu o mai baga in seama! Nu merita...Cand o sa ramana fara prieteni o sa realizeze ce decizie ''inteleapta'' a ales.happy

| BogdanitzzaAnneMarrie explică (pentru pufuletziii):

Fix asta i-am spus! Dar ea tot o crede pe-a ei!
O s-o las..Sa vada ca dupa ce o sa plec.O sa fie una dintre cei "ratati" cum sunt si eu acum.
Crede ca a luat o decizie foarte buna..De-aia mor pe ea. Daca nu-i convine ceva...Ehehe,multumesc oricum pentru raspunswinking o sa-mi fie de ajutor!

| pufuletziii a răspuns (pentru BogdanitzzaAnneMarrie):

Cu mare placere! Vad ca stii ce ai de facut.happyCu asemenea oameni nu merita sa iti pierzi timpul.

| szdfxgh a răspuns:

Nu e vorba de atentie sau bff....esti o naiva care nu stie sa-si aleaga prietenii asa ca nu o mai baga in seama