| Alinutza_4057 a întrebat:

Dk ar fi sfarsitul lumii in 2012 ce ti face in cateva ore?

Răspuns Câştigător
| agresor024056 a răspuns:

Asa spun mayasii.E prea rea lumea si spune ca va veni apocalipsa.Cutremuri,asteroizi,tsunami tot feluri.Dar eu nu cred in Apocalipsa. Fundita?

7 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Ce ati face cu cateva ore inainte sa vina,visul cu siguranta nu mi-l pot indeplini in cateva ore,asa ca as sta cu parinti si am povesti despre viata,cum a fost, as scrie, mas juca remi sau carti cu familia laughing

| Graphee a răspuns:

Buna Alinutza,
Pai, nu este sfarsitul lumii.
Daca ar fi!?
Cred ca m-as panica, dar este decizia lui Dumnezeu.

Bafta!
P.S.: Ai o imaginatie bogata si asta este de bine.

| Karinakari99 a răspuns:

Buna.
Deocamdata nu stim cand va veni.Pai,eu mi-asi traii viata pana in ultimele clipe.
Bye!

| AnaBejenaru a răspuns:

laughing).mas...uita la tvlaughingsau mas imbatalaughing

| ItsMyTime a răspuns:

As sta pe bloc cu prieteni sa ne imbatam pentru ultima oara...

| Autumn_8765 a răspuns:

As fugi si mi-as cauta "dragostea" pentru un last kiss apoi as merge langa un rau de munte si as astepta acolo.

| BoOgGhHyY a răspuns:

Sex sex si iar sex laughing) rolling on the floor)