| Rox3tte a întrebat:

Buna seara, azi am fost impreuna cu o profesoara sa ii cumparam un cadou pentru doamna diriginta si acum ca ne-a ajutat vrem sa-i facem un mic cadou pentru a ii multumi. Nu stiu cam ce sa ii cumpar asa ca am nevoie de parerile voastre happy!

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Depinde si de bugetu vostru.
Puteti sa ii cumparati ceva frumos si scump sau ceva ieftin.
Trebuia sa spui cam cati banii ai.

| andru10best a răspuns:

Eu zic ca este sufucient sa ii cumparati un buchet imens de flori diferite care o sa o lase masca. Sau poate o planta inflorita in ghiveci.

| InnocentSίn a răspuns:

Buna!
Nu stiu ce varsta are..Ai putea sa ii cumperi/cumparati un parfum si o ciocolata sai ceva flori.Ar fi frumos si un set de farfurii cu cescute, dar e mai costisitor. big grin
Sper ca te-am ajutat.Bafta! kiss

| Tgv a răspuns:

Acum depinde de gusturile profesoarei. dacă e la modă. ceva cu ținte, draguț, o bluza, un tricou. Dacă e elegantă, un colierr.o brătară.în fine. cel mai simplu.un buchet de trandafiri, și ai terminat tot! laughing