| ViVi a întrebat:

Doamne saraca fata :| oare ce se intampla cu oamenii?
:( tie frica sa mergi pe strada http://stirileprotv.ro/......bacau.html
:voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba e normal.parerea voastra. unde e frica de pacat? sa va spun eu? hai bai lasa-ne cu povesti din cartea voastra biblia. unde e dec alogul? da popiivostri de ce vor bani? sa traiasca bine si sa-si ia masini si vile. unde e dragopstea adevarata si respectul fata de viata si sufletul omului? hai mai ce ai vazut tu sufletul vreodata? astia santem asta meritam. dar asta nu e nimic pe langa ce va sa fie.

19 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Trist dar adevarat, nu mai ai curaj sa mergi pe strada ziua, dupa ce se intuneca nici atat. Cei ce fac astfel de lucruri nici nu mai pot fi numiti oameni.

| Antrax a răspuns:

Ies doar cu bodyguard afara nu ma risc

| Pho3nix a răspuns:

Mdeah...asta e tara in care traim.

| JustMeFlory a răspuns:

Doamne Fereste! Nu-mi vine sa cred! Ce socant!

| ViVi explică:

sad nu stiu dar parca s-a prostiti lumea

| ViVi explică:

@aegisofsin ai sa faci multi bani la cate fete au nevoielaughing

| DeeVee a răspuns:

Mai bine nu mai vedeam video-ul....cred ca nu o sa am o noapte prea stralucita...straight face

Baby.ShiNe

| DeeVee a răspuns:

Mai bine nu mai vedeam video-ul....cred ca nu o sa am o noapte prea stralucita...straight face

Baby.ShiNe

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Paza buna trece primejdia rea! Mergeti, cei ce umblati pe cai nesigure,... si va cumparati de la mag Vanatorul si Pescarul -spray defensiv - 11 lei, si apoi, seara sa-l aveti permanent la indemana, in preumblarile voastre!

| Gabry a răspuns:

A mai fost postata o data.

Cred ca e absolut socant, acel "om" daca i se poate spune om ar trebuie sa primeasca o pedeapsa foarte durastraight face
Nu numai ca a terorizat acea fata, dar i-a terorizat pe toti care au fost martori!

| Gabry a răspuns:

Intrebarea aceasta a mai fost postata o data.

Mi se pare dea dreptul socant!straight faceCum a putut acel "om" daca se poate numi om sa aiba inima atat de rece?! Sper ca acum il bantuie constiinta!
+
Nu a terorizat-o doar pe fata, a terorizat toti oamenii care intamplator se aflau acolo!

| Gabry a răspuns:

Scz ca am postat de doua ori, dar prima data mi-a dat pag cu eroare, am inchis, si am scris din nou!

| Gabry a răspuns:

A mai fost postata o data.

Cred ca e absolut socant,acel "om" daca i se poate spune om ar trebuie sa primeasca o pedeapsa foarte durastraight face
Nu numai ca a terorizat acea fata,dar i-a terorizat pe toti care au fost martori!

| larisa_8487 a răspuns:

Criminalul e vecin cu mine...au fost impreuna 6 ani ea s-a desp de el.si din pacate el a omorit-o...nu s-a intamplat pur pe stradahappy... poveste lunga cu cazu asta...eu ink sunt socata!happy

| just4fun_8801 a răspuns:

PsihoSex eu zic ca mai buna treaba faci cu o replica (pistol pentru airsoft) si bile din otel happy daca stii sa-l folosesti poti imobiliza extrem de usor pe oricine(cu toate modelele)

| just4fun_8801 a răspuns:

Ma ofer ca bodyguard...cineva cu un pret tentant?smug

| abis a răspuns:

Eu cred ca astfel de imagini nu au ce cauta la un post de televiziune. Din pacate nebuni exista si din cand in cand se mai intampla si o astfel de tragedie, insa nu este un motiv ca de acum incolo sa umblam numai inarmati pana in dinti ca sa ne aparam...
Televiziunile depasesc limita bunului simt tot asa cum au facut-o si in cazul nefericiului eveniment de la Scanteia: imagini cu cadavre, cu supravietuitori plini de sange, cu rude care lesina de durere vazandu-i pe cei dragi morti, cu medici incercand in disperare sa resusciteze pe cei scosi dintre fiarele contorsionate... Pur si simplu astfel de imagini nu au nici o justificare. Este vorba de mai mult decat de nesimtire, este vorba despre cruzime. Macar dreptul la intimitate al victimelor ar trebui protejat.

Răspuns utilizator avertizat