| Gexu a întrebat:

Doamne TPU! Daca ma ajutati cu intrebarea asta imi salvati creierul care de 2 zile gandeste numai chestia asta...(serios). Stiu ca pe aici nu prea sunt manelisti. Nu pot spune ca nu ascult manele, ascult uneori cate o melodie doua si mi-am adus aminte de o melodie dar nu stiu cum se numeste si cum sa o caut pe net.Deci o canta Adrian Minune. Videoclipul e facut iarna iar el se plimba cu atv`ul atat pot spune sad. Va roog!

Răspuns Câştigător
| VIPER a răspuns:

Aaaaaaaaaaaa o stiu eu :X:X:X:X:X se numeste:toata dragostea din lume :X:X:X

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, melodia se numeste ochii si gurita ta, cam asa ceva.

| monyk a răspuns:

Buna, melodia se numeste ochii si gurita ta, cam asa ceva.De fapt se numeste toata dragostea din lume.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Adrian Copilul Minune - Toata dragostea din lumea

| TabooR a răspuns:

rolling on the floor))Super melodia nici eu nu sunt manelist infocat dar totusi mai ascult pentru ca nu toate manelele sunt la fel laughing se pare ca aici a izbucnit o ceartalaughing intre membri pentru funditarolling on the floor)

| VIPER a răspuns:

Plzz funda daca astai mel

| VIPER a răspuns:

Ba eu zisasi primul nu te mai baga si u

| VIPER a răspuns:

Dami funda aia ca eu am raspuns primul si am raspuns corect

| Gexu explică:

Esti obesdat de funda? Doamne! Esti multumit?