| addyy_2967 a întrebat:

Doamne angry. Deci n`o mai suport.Am o colega la scoala genu' soarece de biblioteca si cuminte dar URATA! Saptamana asta la scoala am aflat ca ea e la dansuri.Si eu i-am zis: "X... Te-ai dus la dansuri? la hip-hop? " si m`am pus pe ras, iar ea : "Ce razi ma asa? Tu nu vezi ce fata ai?" atunci m`au luat nervii deoarece milogii mei de colegi ca sa ma enerveze ziceau faze gen: "S`a pishat pe tine." si altele. Atunci imi venea sa-i dau o palma sa cada in cur dar am zis ca e mai bine sa nu ma pun la mintea ei. Ziceti`mi ceva sa-i zic ca sa ma simt mai binerolling on the floor. Si sa-i inchid gura! Merci mult, dau funda!

6 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

laughing doamne
ea ti-a raspuns cu aceeasi moneda tu ai enervat-o
in general aceste vorbe vin pe moment eu de obicei ii ating in punctul sensibil big grin spun ceva ce numai eu stiu si se potoleste
nu-ti cunosc prietena dar ai putea sa-i spui sickiti dai seama ca ai ramas in stadiul de maimuta laughing asa isi spun colegele mele una alteia
sper sa nu faci copii, o sa infectezi lumea
fata ta e in renovare?
laughing

| Rustin a răspuns:

Zii asa:
ca ii un cur pictat si o avoartoana care daca incepe sa danseze se dezmembreaza
si la colegii aia trancalai care te provoaca zile ca is o adunatura de carpe-n cur
bafta

| solumaam a răspuns:

Spune-i ca are dreptate si ca tu ai gresit!
Scuzele si recunoasterea greselilor fac mai cat o mie de cuvinte si i-ti garantez ca te vei simti mai bine dupa aceea!
Din ce inteleg eu tu ai gresit cand ai ras si in subconstientul tau realizezi ca ai gresit dar din cauza orgoliului sa nu te faci de ras in fata colegilor vrei sa continui si daca vei continua te vei injosi mai mult!
Daca ai curaj sa i-mi urmezi sfatul atunci vei vedea ca si colegii vor avea o impresie mai buna despre tine!

| ankadella a răspuns:

Zi asa

draut.o, eu nu ma mai pun la mintea ta
baga la cap,sunt mai frumoasa, draguta si am lipici la baieti, nu la cartiwinking
si gaata
pleci razand in nasbatting eyelashes
FUNDA!

| Ada_2475 a răspuns:

Hooo hooo cu cate cretine am eu deaface eu l-a scoala
Vezi tu nici eu la scoala nu's sfanta ba din contra cea mai rea dintre fete laughing
Te duci la ea sau ii trimiti un biletel in banca si ii zici:
''Eu nu ma cobor la mintea unui bolnav pshific.Eu nu ma pun cu toti idiotii fiindca nu o sa reusesc nimic insultant.Se vede ce minte ai si ce logica la ceea ce ai zis atunci''
Sper sa te ajutewinking

| addyy_2967 explică:

laughing eu sunt baiat maaa fetelor rolling on the floor.nu's fatahee hee.