| MIRUnicole a întrebat:

Băieţi, ce vă trece prin cap când aveţi o luptă intelectuală (de replici) cu o fată, care se dovedeşte a fi mai deşteaptă decât voi?

15 răspunsuri:
| Joker1958 a răspuns:

Damn soo sexy blushing

| anss23 a răspuns:

În primul rând e destul de greu să-ţi dai seama de coeficientul de inteligenţă al cuiva după un schimb de replici, cred că cultura generală e mai importantă aici.
În al doilea rând dacă acea fată era aşa de inteligentă cum se presupune nu evidenţia chiar ea acest lucru şi nu ţinea morţiş să aibă ultima replica.

| neutrino a răspuns:

Problema pusa total gresit: atunci cand ai pretentia de a fi "intelectual" nu te certi ci discuti.

| Xtadelo a răspuns:

Iti spun eu laughing
Se blocheaza laughing>)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin care cap? La mine capul cu care gandesc de obicei se umfla, iar capul cu care nu gandesc de obicei incepe sa ma doara laughing

| MIRUnicole explică (pentru anonim_4396):

DA deci se pare ca tu gandesti cu pla.hee hee)laughing) scuze limbajulbig grin

| Vibrations a răspuns:

Nu ai cum să-ți dai seama după câteva replici cât de inteligentă e o persoană comparativ cu tine.

| thefighter1 a răspuns:

Imi place ideea smug
as lua-o ca pe o provocare, pacat ca nu prea dau de provocari de genu

| MIRUnicole explică (pentru thefighter1):

Deci am potential?big grin:winkinglaughing

| thefighter1 a răspuns (pentru MIRUnicole):

Am avut cumva vreo "lupta intelectuala" pana acum?laughing Nu stiu daca ai potential sau doar incerci tongue

| vasic a răspuns:

Mai desteapta nu exista, poate doar mai bine informata.

| MIRUnicole explică:

Ce contează mai mult? Aspectul sau inteligenţa?

| Anonyme a răspuns:

Draga vasic exista fete destepte poate doar u nu ai gasit ank (pacat) si...atunci cand o fata e mai desteapta decat un baiat (la replici)el ramane k prostu sau pleaca cu "coada intre picioare''

| vasic a răspuns (pentru Anonyme):

Nu exista. daca ar exista tu ai fi una dintre ele...si refuz sa cred ca una desteapta ar omora gramatica limbii romane cu atat sadism.

| hellchild a răspuns (pentru Anonyme):

/off topic: Ai putea sa vorbesti romana?