| AnaBejenaru a întrebat:

Băieţi, ce vă trece prin cap când aveţi o luptă intelectuală (de replici) cu o fată, care se dovedeşte a fi mai deşteaptă decât voi? :lol:?

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu mi s-a intamplat. Daca s-ar ivi sa cunosc asa o fata nu m-as certa cu ea doar asa de orgoliu prostesc, as admira-o. De obicei insa in certuri de genul nu se implica intelectualele, mai degraba catele. Si eu unul nu pornesc un schimb de replici fara motiv. Daca ar fi cazul, as sti sigur ca nu ma cert cu o intelectuala.

| cristianorudi7 a răspuns:

Nici o fata nu e mai desteapta ca mine din prietenele mele, asa ca oricum stiu sa dau replica f original , nici n-ai idee

| S_6864 a răspuns:

Wow. mie nu mi s-a intamplat pana acum ca o fata sa fie mai desteapta ca mine.doar sa fie mai jos sau egala. in fine nu neg ca exista aletele mai inteligente si nu cred ca m-as simti prea bine sa fiu mai jos. ei da, e chestie de orgoliu, e tipic uman.in orice caz mai bine o las in pace xD