| BubbbaBua a întrebat:

Doresc sa cunosc fete lesbi sau bi din toata tara pentru socializare si eventual pentru o relatie. Exista fete in situatia mea? [ lasati.va id pe privat printr.un mesaj iar eu va voi da add. :*

7 răspunsuri:
| KristalPop a răspuns:

Caută-ţi un site specializat pentru aşa ceva. Aici nu este matrimoniale lesbi sau mai ştiu eu ce... Caută pe net!

| TheAvenger a răspuns:

Lol laughing... duduie, ăsta nu-i un site de matrimoniale de toate națiile, cum zicea și ๔єคtђAngelComeFromнєℓℓ4U666.așa că dă și tu un sărci pă goagăl.

| BubbbaBua explică:

Am vazut multe intrebari de genu`winking.
Asa ca abtineti.va din comentarii. laughing)

| Kimmy22 a răspuns (pentru BubbbaBua):

Deci nu e ceva adevarat, nu? rolling on the floor

| arcuno a răspuns (pentru BubbbaBua):

Aha...

| BubbbaBua explică:

Ba da. laughing)

| alina0592 a răspuns:

Sweet.karina13 id meu. astept sa vorbim. te pup