| Szabo_Norbert_1994 a întrebat:

Doresc să dau bacul, dar nu doresc sa merg la probele orale doar la probele scrise. Se poate sau ești declarat respins?

6 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Din pacate o sa fii declarat respins.

| darrio2007 a răspuns:

Crezi ca faci ce vrei tu? Poti sa nu te duci dar sa nu ai pretentii sa iei bacul.

| AFR81 a răspuns:

Vei fi declarat absent la probele orale, pe cele scrise le vei putea da.

| Kaℓi a răspuns:

Exista o metodologie de examen care trebuie respectata.

| OnuOnulică a răspuns:

Trebuie să mergi la ambele probe.

| T0T a răspuns:

Nu te prezinți pici, te prezinți și arăți că ești un idiot sau un extra timid care nu e în stare să lege 2 cuvinte iei calificativ mic, dar treci.