| tina28 a întrebat:

Doresc un raspuns de la membri TPU ...credeam ca TPU ofera raspunsuri la intrebari si nu primesit diferite link-uri sau raspunsuri care nu isi au rost, cum putem "scapa" de asemenea membri?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sincer decat un copy-paste de 10 km mai bine un link.Bineinteles asta la intrebari la care cam asta se si cere:"Dati-mi nu stiu ce informatii". Daca Gugalul e atat de greu de utilizat, ne sacrificam noiwinking

| Bacemi a răspuns:

Poti sa raportezi raspunsurile si daca un utilizator vezi ca isi face un scop din raspunsuri fara noima, total pe langa subiect si rautacioase il poti raporta la administrator. Ai sus optiunea CONTACT pentru asta. Trimiti un mesaj in care spui ce te deranjeaza. Din pacate sunt din ce in ce mai multe astfel de persoane.

| ATHOS a răspuns:

Cum e lumea in care traim Tina? Perfecta? Nu. Poti scapa de cei din jurul tau pe care nu-i placi? Nu prea. Poti sa fii indiferenta dar nu poti scapa de mediu decit eventual izolandu-te. Nu cred ca e cazul. Avem intotdeauna posibilitatea de a alege. Si asta facem. Alegem ceea ce ne place, ceea ce ne intereseaza, ceea ce ne incanta, etc.
In consecinta stai de vorba cu ce-i care corespund setului tau de valori, ii cauti le ceri parerea, si-o spun, te cauta si te intreaba, vezi cum gandesc, cum actioneaza, esti alaturi de ei atunci cand au nevoie, sunt alaturi de tine, etc, etc. Merita? Eu cred ca da.
Ceilalti? Balastul din jurul fiecaruia dintre noi. Asta este!

| ioana181 a răspuns:

Si acum lipseste sa raspunda cineva la intrebare cu link-uri sa il ajutam ca castige un iphone (chiar credeti ca cineva va da un iphone asa pe degeaba?).

| piktor a răspuns:

II raportamlaughing

| Anaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Tina 28 SUNT CU TINE happy!
Ma enerveaza cel si cel mai tare prostii/proastele [scuzati] care "raspund " la intrebari cu :"uite gasesti aici!" si de fapt e cine-stie-ce site sa le dam lor voturi oh go on
Doamne copiilor plecati de aici si jucati-va cu papusile voastre straight face
Cand am vazut azi asa ceva nu mai putea de draci happy