| r3flexxxutz a întrebat:

Dorm` Mult Si degeaba`happy Ce sa fac`? ma pun sa dorm pe la 3:00 Dimineata si ma trezesc la 11-12... si la 2 ma simt de parca nu am dormit deloc. ma simt obosit `. ce sa fac? Si cand dorm `. nu ma trezeste nici trenul. straight face

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Te simţi obosit pentru că nu ai un program raţional.
Somnul de seara nu se compară cu cel de pe zi.
Îţi sugerez să-ţi faci un program. De preferat ar fi să te pui să dormi la ora 11 p.m. şi să te trezeşti la 8 sau 9 a.m.

Baftă!

| Zoet a răspuns:

Pai nu te mai culca asa tarziuhee hee
POate fi de la vreme, de la moleseala asta.
Dar, daca primavara e asa, vara cum o mai fi?

| annaliana a răspuns:

Poate fi din cauza asteniei de primavara,soarele te moleseste, situatia se va remedia, dar iti trebuie un timp pana te acomodezi.Inceraca sa-ti distragi atentia cu activitati care iti fac placere, iesi la aer, fa plimbari.

| Rennay_5248 a răspuns:

Culcate la ora 9 si trezeste-te la 7 (daca la scoala) si nu o sa ai probleme.