| dana99 a întrebat:

Draga prieteni,
Am o problema imensa, imi place de cineva. El mi-a spus ca ma place, si ma si intrebat daca vreau sa stau cu el. Eu sunt mai timida si i-am spus ca nu cu toate ca doreamm imens.
Si vreau sa-i dau de inteles ca il pac. Colegi au observat ca il plac si mau intrebat dar eu le-am raspuns ca nu. Acum nu stiu ce sa fac vreau sa-i dau de inteles ca il plac dar imi este teama ca o sa rada toti de mine pentru ca le-am zis ca nu il plac. Ce sa faccccccccccc?
AJUTOR

2 răspunsuri:
| Georgiiianaaax a răspuns:

Pai nu trebuie sa minti.Sunele ca il placi...nu au de ce sa rada de tine... Sper ca te-am ajutat. Fundita?big grin

| shoBy1 a răspuns:

Nu rade nimeni, si ce tiar pasa din moment ce vei fi cu el? gandeste pozitiv lasa vorbele lumii rele.