| Larisuk128 a întrebat:

Am intalnit un baiat foarte dragut la scoala e cu un an mai mare ca mine. Am id-ul lui si am vorbit cu el pe mess, ma stie. Vreau sa vorbesc cu el cand ne mai vedem la scoala, dar nu stiu ce sa-i zic.Voi ce credeti?

5 răspunsuri:
| irina41099 a răspuns:

Pai daca vorbiti pe mess, puteti sa o faceti si fata in fata. Cand e singur (adica nu e cu baieti ) du-te si salutal si de la asta incepeti discutia. Daca vorbiti pe mess e logic ca sti ce sa. Acum cel mai important e sa-l saluti si cum ti-am zis discutia merge mai departe.

Răspuns utilizator avertizat